Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Zjišťování informací o distančním vzdělávání na ZŠ Rosice

Zjišťování informací o distančním vzdělávání na ZŠ RosiceDatum konání:
6.5.2020

Milí rodiče a žáci,
rádi bychom zjistili Váš názor na distanční vzdělávání na naší škole. Váš pohled na současný stav je pro nás důležitý. Na základě informací od Vás získaných, pak můžeme dále vylepšovat distanční způsob výuky tak, aby nám všem více vyhovoval. Dotazník je ve třech verzích - pro 1. období I. stupně, 2. období I. stupně a pro žáky II. stupně naší školy. Prosíme Vás tedy o vyplnění odpovídajícího dotazníku pod níže uvedeným odkazem. Děkujeme za spolupráci!

 

Pro žáky (rodiče žáků) v 1. – 3. ročníku ZŠ Rosice klikněte SEM

Pro žáky (rodiče žáků) ve 4. a 5. ročníku ZŠ Rosice klikněte SEM

Pro žáky (rodiče žáků) v 6. – 9. ročníku ZŠ Rosice klikněte SEM