Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Změna organizace přístupu do budovy ZŠ

Změna organizace přístupu do budovy ZŠDatum konání:
15.10.2018
Datum ukončení:
22.10.2018

Vedení školy oznamuje, že od pondělí 15. října do odvolání bude vstup do základní školy umožněn pouze vchodem z vedlejší části budovy školy (tj. první vchod - školní družina). Hlavní vchod do budovy bude zachován po tuto dobu pouze jako únikový. Opatření je nutné z důvodu pokračujících stavebních prací na rekonstrukci střechy a 4. NP - omezení přístupu do školy bude po dobu stavby lešení na hlavní (západní) části budovy.

Do šaten v hlavní části budovy budou žáci procházet vnitřními prostorami školy. V této souvislosti žádáme doprovod dětí, aby bezdůvodně nevstupoval do budovy školy.
Děkujeme za pochopení.