Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Časopis Rosník

Časopis RosníkDatum konání:
20.6.2014

Právě vychází letní číslo časopisu Rosník. Na co se můžete těšit tentokrát?

Připravili jsme pro vás další zajímavé rozhovory. Povídali jsme si s paní učitelkou Kočičkovou, která stejně jako její prvňáčci má za sebou první rok v rosické škole. Reportéři získali rozhovor s Romanem Horkým ze skupiny Kamelot. Jako již tradičně jsme zmapovali všechny události, které se staly v naší škole v průběhu jara, nahlédli jsme do školní družiny nebo do parlamentu. Také divadelní kroužek měl na jaře nabitý program. Mimo jiné má už konečně své jméno. Reportéři se vydali na procházku po Rosicích a zaměřili na zámecký park. Je to místo k odpočinku, nebo spíš smetiště? Po procházce si dáme něco dobrého. Tentokrát jsme vybrali jednoduché, ale moc dobré letní speciality. Pro pobavení si udělejte prázdninový kvíz, zvládnou ho i malé děti. Své příspěvky připravili i Rosníci básníci a spisovatelé. Nakonec se trošku potrapte při hádání ze starých fotografií.

Hodně pěkných chvil při čtení Rosníku i o prázdninách. Přejeme vám všem

         KRÁSNÝ PRÁZDNINOVÝ ČAS

         A V ZÁŘÍ JE TU ROSNÍK ZAS!

Za redakci Jana Odehnalová a Gabriela Folvarčíková