Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Časopis Rosník získal titul Školní časopis roku 2014 v Jihomoravském kraji

Časopis Rosník získal titul Školní časopis roku 2014 v Jihomoravském krajiDatum konání:
30.5.2014

Dne 30. dubna se vybraní členové redakční rady našeho časopisu zúčastnili vyhlášení výsledků soutěže Školní časopis roku 2014. Tuto soutěž pořádá Asociace středoškolských klubů České republiky. Soutěžilo se v několika kategoriích. Tříčlenná odborná porota si všechny časopisy pečlivě pročetla a nezávisle na sobě navzájem je hodnotila podle různých kritérií. Rosník získal nejvyšší počet bodů a získal 1. místo v kategorii časopis žáků 1. a 2. stupně. Oceněni jsme byli také za grafiku časopisu. V prosinci budeme bojovat o umístění v celostátním kole. 

 

Za redakci Jana Odehnalová a Gabriela Folvarčíková