Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Další uvolňování mimořádných opatření

Další uvolňování mimořádných opatřeníDatum konání:
30.11.2020

Vážení rodiče, milí žáci.

Od pondělí 30. listopadu dochází k dalšímu uvolňování mimořádných opatření. Z nich pro naši školu vyplývají následující skutečnosti:
 • Od pondělí 30. 11. se vrací do školy celý 1. stupeň ZŠ a všichni žáci 9. tříd k prezenční výuce, která bude probíhat od tohoto data každý den podle rozvrhu platného před uzavřením škol a je pro tyto žáky povinná.
 • Žáci 6., 7. a 8. ročníku budou do školy docházet k prezenční výuce v rotačním režimu. Pro žáky ZŠ Rosice to znamená konkrétně, že:
  • Od 30. 11. do 4. 12. se budou prezenčně (ve škole) vzdělávat žáci třídy 6. A, 7. A, 7. B a 7. C podle rozvrhu hodin platného před uzavřením škol. Distančně bude v tomto týdnu probíhat výuka jen pro žáky třídy 6. B, 6. C, 8. A, 8. B a 8. C, kterým bude současný rozvrh on-line hodin upraven.
  • Od 7. 12. do 11. 12. se budou prezenčně (ve škole) vzdělávat třídy 6. B, 6. C, 8. A, 8. B a 8. C. Distančně bude výuka probíhat pro třídy 6. A, 7. A, 7. B a 7. C.
  • Výuka se bude v tomto režimu střídat vždy po týdnech. I tato výuka (prezenční i distanční) je pro všechny žáky povinná.
  • Ve škole musí mít všichni žáci po celou dobu pobytu nasazenou roušku (náhradní roušku v igelitovém sáčku).
 • Žákům - stálým strávníkům školní jídelny bude s počátkem prezenční výuky automaticky přihlášen odběr oběda. Pozor, budou se vařit už dvě jídla, proto si nezapomeňte obědy změnit, v případě nepřítomnosti ve škole odhlásit.
 • Školní družina se vrací k původnímu provozu v plném rozsahu.
 • V pátek 27. 11. končí činnost naší školy v oblasti péče o děti zaměstnanců vybraných profesí.