Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Jak to bude v pondělí?

Jak to bude v pondělí?Tak si to ještě shrneme:
 
 
 
Doma zůstávají žáci 8. ročníku a tříd 6.B a 6.C, tito žáci pokračují v distančním vzdělávání prostřednictvím LMS Moodle a Google Meet. Upravený rozvrh on-line hodin jim byl importován do školních Google Kalendářů (na obrázku je příklad 8.A)

Všichni ostatní žáci ZŠ Rosice půjdou v pondělí do školy, kde bude probíhat prezenční výuka podle stálého rozvrhu hodin platného před uzavřením školy (s výjimkou volitelného předmětu, který bude nahrazen třídnickou hodinou)

 
Do školy budou žáci vcházet jednotlivě, průběžně, tak jak budou přicházet, a to s nasazenou rouškou. Nebudou se shromažďovat před budovou. Ihned po vstupu použijí desinfekci a bude jim změřena teplota.
 
Školní družina bude pro přihlášené účastníky v provozu 6:30-16:40 hodin. Odběr obědů byl stávajícím strávníkům přihlášen automaticky (oběd č. 1). Změna výběru jídla popř. odhlášení oběda je poté již na strávnících samotných.