Podstránky fotografie
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Halloweenský týden na ZŠ Rosice

Halloweenský týden na ZŠ RosiceDatum konání:
31.10.2022

Vážení rodiče,

v týdnu od 31. 10. do 4. 11. proběhne na naší škole HALLOWEENSKÝ TÝDEN. Jelikož bychom chtěli mít krásně vyzdobenou školu, rádi bychom poprosili dobrovolníky z Vašich řad, zdali by Vaše děti nemohly donést do školy vydlabanou dýni, či chryzantému v květináči. Darovanou vydlabanou dýni či chryzantému opatřete prosím cedulkou se jménem dárce.

Čím více se nám sejde ozdob, tím veselejší naše škola bude a tím více si to naši žáci užijí. Vyzdobit bychom chtěli i platan na náměstí, aby dělal opět radost všem rosickým občanům tak, jak tomu bylo loni.

Děkujeme za spolupráci a věříme, že s Vaší pomocí bude naše škola veselejší.

Váš Ekoparlament.

PLAKÁT HALLOWEEN TRUE.png