Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Kolekce oblečení s logem školy

Kolekce oblečení s logem školyDatum konání:
22.3.2023
Datum ukončení:
5.4.2023

Dobrý den,

rádi bychom Vám touto cestou představili jednu skvělou novinku!

ZS Rosice_Plakát QR.jpg

Nechali jsme si jako škola vytvořit svoji vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na našem eshopu zde: https://www.kraloveskoly.cz/zsrosice/

Objednávání bude spuštěno ve středu 22. 3. a bude možné až do 5.4.2023 Následně se eshop uzavře a objednané zboží půjde do výroby. Neváhejte proto, pokud si chcete pořídit ten svůj kousek ze školní kolekce.

Doufáme, že budete mít z naší nové kolekce stejnou radost jako máme my!


S pozdravem a přáním krásného dne,

vedení školy