Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Prevence kouření

Prevence kouřeníDatum konání:
23.3.2023

Prevence kouření

Dne 23. 3. 2023 jsme pro žáky 8. ročníku připravili, ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem v Brně a Centrem podpory veřejného zdraví, Oddělení podpory zdraví Praha, výukový preventivní program s názvem „Prevence závislosti na tabákových, nikotinových a souvisejících výrobcích“.

Celého programu se zúčastnilo celkem 72 žáků všech 8. tříd naší školy. Interaktivní program byl žáky přijat velmi pozitivně a my věříme, že si z něj do života odnesou cenné informace. Poděkování patří pracovnicím zmíněných ústavů Mgr. Petře Nekvapilové a Haně Zapletalové.

 

                                                                                                                                      ŠPP při ZŠ Rosice

      Prevence kouření 1.jpg                         Prevence kouření 2.jpg