Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Krabice od bot 2021

Krabice od bot 2021Datum konání:
15.11.2021
Datum ukončení:
5.12.2021

Vážení rodiče, v minulých letech jste přes své děti posílali hračky a oblečení pro potřebné, aby nezůstali o Vánocích bez dárečků. Rádi bychom v této tradici pokračovali, ale situace ve škole není po stránce epidemické tak stabilní, abychom dali slib, že zajistíme určitý počet balíčků. Proto jsme se rozhodli, že letos akci podpoříme jen na našich stránkách, aby se konkrétní zájemci hlásili přímo do rezervačního kalendáře.

Dobrou zprávou je, že se rodinné centrum Kašpárkov v Rosicích i letos zapojí do celorepublikové vánoční sbírky Krabice od bot a zřídí ve svých prostorách sběrné místo. Dárky budou vybírat 29.11. - 4.12. 

Rezervace dárků bude spuštěna 15.11.

 Více o projektu: 

https://www.krabiceodbot.cz/o-projektu/

krabice od bot.jfif