Podstránky fotografie
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Nabídka zaměstnání v ZŠ Rosice

Nabídka zaměstnání v ZŠ RosiceDatum konání:
30.11.2021
Datum ukončení:
10.12.2021

Základní škola Rosice inzeruje volná pracovní místa:

  • Na pracovní místo školník-údržbář v naší základní škole hledáme dlouhodobý zástup za PN. Nástup možný ihned nebo podle dohody. Uchazeči o nabízené pracovní místo posílejte své žádosti s CV na uvedený e-mail.

  • Dále nabízíme volné pracovní místo učitele/učitelky s kvalifikací pro 1. stupeň základní školy. Nástup je možný k 1. 2. 2022 (od 2. pololetí školního roku) nebo i dříve, podle dohody. Možnost pronájmu služebního bytu!

V obou případech se jedná o práci na plný úvazek. Bližší informace telefonicky nebo e-mailem.

Kontaktní osoba: Petr Řezníček
Kontaktní telefon: 723363900
Kontaktní e-mail: reznicek.petr@zsrosice.eu