Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Pomoc žákům přicházejícím z Ukrajiny

Pomoc žákům přicházejícím z UkrajinyDatum konání:
24.3.2022
Datum ukončení:
24.4.2022

UA.pngSpolek přátel ZŠ Rosice pomáhá žákům přicházejících z Ukrajiny a poptává finanční dary na podporu jejich vzdělávání. Některé děti nemají po útěku před válkou k dispozici žádné učební pomůcky, jejich rodičům chybí finanční prostředky na jejich pořízení, některým i na zajištění stravování dětí ve škole. Děti se ve škole zpočátku neobejdou bez tlumočení do ukrajinštiny.

Přispějete-li finančním darem na účet Spolku přátel ZŠ Rosice pod níže uvedeným variabilním symbolem, zaručujeme vám, že bude váš příspěvek využitý cíleně pro ukrajinské žáky ZŠ Rosice a výhradně na zajištění jejich potřeb se základním vzděláváním v naší škole souvisejících, zejména:

  1. zaplacení obědů
  2. zajištění tlumočníka, asistenta
  3. nákup učebních pomůcek jako sešity, pouzdro, pero, tužky, pastelky, temperové barvy, štětce, ořezávátko, barevné papíry, lepidlo, nůžky, guma, pravítka, rýsovací potřeby, …

Číslo účtu: 115-8249710207/0100 Variabilní symbol: 3802022 Zpráva pro příjemce: Ukrajina

Děkujeme, že pomáháte!
Předsednictvo SPZŠR