Podstránky fotografie
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Proběhly volby do školské rady z řad zákonných zástupců žáků.

Proběhly volby do školské rady z řad zákonných zástupců žáků.Ve středu 8. listopadu v rámci třídních schůzek proběhly v naší škole volby členů Školské rady při ZŠ Rosice. Své zástupce si volili rodiče žáků naší školy. Kandidátů bylo osm, volili se tři zástupci (školská rada má 9 členů - tři jmenuje zřizovatel, tři jsou voleni z řad zákonných zástupců žáků a tři jsou voleni mezi pedagogickými pracovníky školy). Volební komise jmenovaná ředitelem školy zpracovávala 29 volebních lístků, z nichž se na prvních třech místech podle počtu obdržených hlasů umístili a stali se tak novými členovy školské rady:

  • Lucie Švecová
  • Lucie Heroudková
  • Kateřina Horáková.

K umístění a členství ve Školské radě při ZŠ Rosice jim gratulujeme. 

Volby z řad pedagogických pracovníků proběhnou 15. listopadu 2017. Jakmile budou známí všichni členové této instituce, uveřejníme kompletní složení.