Podstránky fotografie
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Program k finanční gramotnosti

Program k finanční gramotnostiDatum konání:
30.11.2021

Žáci druhých tříd se v úterý 30.11. zúčastnili programu Abeceda peněz, který pro nás připravila Česká spořitelna. Děti zjistily, jaké výdaje musí rodiče platit - energie, potraviny, oblečení, dovolená,...

Na závěr žáci dostali prasátko a deset korun. Každý se mohl rozhodnout, jestli svoje peníze ušetří, či si za ně koupí na místě nějakou drobnost. Byli jsme příjemně překvapeni, že téměř všichni nějakou částku ušetřili.

Děkujeme pracovníkům České spořitelny, kteří s námi už několik roků připravují programy na rozvoj finanční gramotnosti.

                                                                                        FCB16935-EA19-41D7-9D72-AD92E98D98F3.jpg