Podstránky fotografie
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Školní časopis

Školní časopisNové číslo časopisu Rosník je opět tady.

2018-19_1.str.jpg

Rosník má úplně nový krásný kabátek a i pod ním se skrývají moderní, neotřelé kousky v podobě nových rubrik, zajímavých článků, obrázků, nových členů redakční rady i přispěvatelů.

Nové číslo přináší zajímavý rozhovor se starostkou Rosic, popisuje spoustu zážitků, které přineslo netradiční zahájení školního roku v naší škole. V anketě jsme se tentokrát zaměřili na školní jídelnu. Dozvíte se, jak jsou žáci spokojeni s prostředím i jídlem v jídelně. Časopis přináší řadu již tradičních rubrik, ale také novinky. Přesvědčte se sami. Rosník najdete na webových stránkách školy, ve třídách, v KIC Rosice a v knihovně.

Přejeme vám, abyste se u čtení dobře pobavili!

Za redakci časopisu Rosník

                                                Mgr. Jana Odehnalová a Ing. Gabriela Folvarčíková