Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Projekt Škola v pohybu

Projekt Škola v pohybuDatum konání:
29.1.2019
Datum ukončení:
30.4.2019

Základní škola Rosice se zapojila do projektu Škola v pohybu.

Tento projekt je zaměřený na podporu pohybových aktivit v rámci hodin tělesné výchovy a pohybových kroužků
v mateřských a základních školách a je realizován pod záštitou Fotbalové asociace ČR (FAČR). V projektu nejde jen o to získat děti pro fotbal, ale jeho cílem je obecně zvýšit pohybové dovednosti dětí hravou a zábavnou formou a pěstovat
u dětí lásku k pohybu.

Fotbalová asociace České republiky nabízí jednorázové návštěvy trenérů mládeže, kteří mohou inspirovat učitele novými prvky se zaměřením na všeobecnou pohybovou průpravu a organizací hodin, zároveň školy mohou získat i malé dárky
v podobě sportovních pomůcek.

Díky panu Petru Soustružníkovi, který projekt pro naši oblast garantuje, si také rosické děti na prvním stupni budou moci zažít tzv. "jinou hodinu tělocviku". Zařazení jednotlivých tříd je uvedeno v rozpisu (třídy, které zatím zařazeny nebyla, budou zapojeny v měsíci dubnu):

Škola v pohybu - rozpis 2019 pdf

 

 

fačr.png