Úvod > Školní poradenské pracoviště > Aktuálně

Bezpečně do školy

Preventivní akce pro žáky 1. tříd se bude konat dne 10. 9. 2019 od 8.00, resp. od 9.00. Prvňáčci se svými třídními učitelkami a policisty s KŘ P ČR Jm kraje projdou cestu ke škole a seznámí žáky se základními pravidly nejen přecházení vozovek, ale i s bezpečím na ulici.

Projekt Světluška

Na pomoc nevidomým. Do tohoto projektu se zapojujeme každoročně.Termín ještě není zcela upřesněn, ale bude se konat v polovině září. S projektem budou nápomocni žáci 9. ročníku.

Bezpečně v kyberprostoru

Žáci 4. ročníku budou celý rok pracovat s pracovními listy Bezpečně v kyberprostoru, které jsme obdrželi od KŘ P ČR Jmkraje.

Kapka prevence

I tyto pracovní listy máme od  KŘ P ČR Jm kraje a pravidelně několik roků s nimi pracují naši druháčci. Na závěr školního roku pak policisté přijíždí za námi, aby vyhodnotili a odměnili žáky 2. tříd.

Adaptační pobyt pro žáky 4. a 6. ročníku

Jako každoročně i letos odjíždíme s žáky na třídenní pobyt na Vysočinu. Třídní schůzky k adaptačnímu pobytu se konají 4. 9. 2019 v 16.00 hodin ve školní jídelně, kde se zúčastnění dozví více podrobnějších informací. Závazné přihlášky a peněžní částku na stravné, prosím, uhradit do 9. 9. 2019