Aktuality > Organizace výuky od 4. ledna 2021

Organizace výuky od 4. ledna 2021

4.1.2021

Vážení rodiče, milí žáci.

Od naší poslední informace, kterou jsme zveřejnili 18. prosince 2020, se nákazová situace změnila. V České republice v současné době platí 5. stupeň PES, takže výuku od pondělí 4. ledna 2021 začneme jinak, než jsme předpokládali.

Prezenčně vzdělávat (ve škole) se budou pouze 1. a 2. třídy, výuka bude probíhat podle stálého rozvrh platného od 1. 9. 2020.  Žákům 3. – 9. tříd, kteří zůstanou doma na distanční výuce, bude vytvořen rozvrh online výuky, kterým se budou řídit. Vytvořený rozvrh online výuky budou mít žáci přístupný prostředí kalendáře GOOGLE. 3. – 5. třídy budou mít online hodiny tak, jak je měli při výuce od 2. listopadu, pouze s drobnými úpravami. Žáci druhého stupně budou mít vytvořen rozvrh online hodin ve struktuře dvě hodiny týdně Čj, M a Aj. Jednu hodinu týdně ostatní předměty (F, Ch, Př, Z, D, Nj, Rj ,bez výchov a volitelných předmětů). V MOODLE bude asynchronní vzdělávání pro 4. - 9. ročník probíhat ve všech předmětech, včetně výchov a volitelných předmětů.

Obědy pro žáky 1. a 2. tříd budou pro stálé strávníky automaticky přihlášeny. Rodiče musejí reagovat na aktuální přítomnost svých dětí ve škole a pokud zůstanou doma, musejí obědy odhlásit jako obvykle. Žákům 3. - 9. ročníku budou obědy odhlášeny hromadně. Vařit se bude pouze jedno jídlo.

Provoz školní družiny bude zajištěn bez omezení – fungovat bude i ranní družina.