Aktuality > Skvělé umístění našich žáků v soutěži Office Arena 2024

Skvělé umístění našich žáků v soutěži Office Arena 2024

23.4.2024

oa_logo2024 (2).png

Žáky 9. tříd jsme přihlásili v informatice do soutěže Office Arena 2024, aby měli možnost otestovat své dovednosti v práci s aplikacemi Office a získat zpětnou vazbu pro další zlepšení. Úkolem soutěžícího bylo prokázat velmi dobrou znalost kancelářských aplikací a ve vyšších kolech soutěže tuto znalost použít v reálném projektu.

Prvním úspěchem byl postup našich žáků Matěje Mišurce a Jitky Hrdličkové z 9. B do krajského kola, a dokonce jako náhradník byl nominován i Danylo Vasylenko z 9. B.

Úkolem soutěžících v krajském kole bylo zpracovat soubory na zadané téma v aplikacích Excel a PowerPoint.

I s tímto úkolem se skvěle Jitka a Matěj popasovali a obsadili v krajském kole 1. a 2. místo.

Oba byli nominováni do finále soutěže, která se bude konat v Praze 6. 5. 2024.  Do finále bylo v jejich kategorii nominováno celkem 14 žáku z celé republiky.

Děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy, srdečně blahopřejeme k úspěchu a budeme jim držet palce ve finále soutěže.

Ing. Gabriela Folvarčíková