Úvod > Aktuality

Novější 1 3 9 18 26

Krabice od bot

Velmi děkujeme všem, kteří prostřednictvím svých dětí a jejich třídních učitelů podpořili charitativní akci „Krabice od bot“. Věříme, že radost budou mít nejen obdarované děti z chudých rodin, které od svých vrstevníků dostanou hračky, školní a výtvarné potřeby, ale také děti, které jim tyto dárečky ve třídách zabalily do krabice od bot.

Za každou třídu jsme nachystali jednu krabici dárků pro chlapce a jednu krabici dárků pro dívku. Celkem tedy 52 krásných balíčků.

Advent je dobou naděje a očekávání a nám se možná podaří splnit vánoční přání padesáti dvěma dětem.

Krásný adventní čas, klid, lásku a porozumění vám všem.

krabice od bot.jpg

Autor: PaedDr. Jaroslava Kroupová Publikováno 27. 11. 2019 12:28
Doposud nekomentováno.

Školní jídelna bude vařit jen jedno jídlo až do konce kalendářního roku

Informujeme všechny strávníky naší školní jídelny, že provozní situace, která nás donutila omezit počet jídel, stále trvají. Proto budeme jedno jídlo vařit až do konce letošního kalendářního roku. Doufáme, že od ledna 2020 již bude vše, jak má být a znovu si budeme moci vybírat ze dvou pokrmů.

Děkujeme za pochopení.

Petra Hajdinová

vedoucí školního stravování

Autor: Petra Hajdinová Publikováno 27. 11. 2019 11:12

Školní časopis

I když už nám zima skoro klepe na dveře, my se ještě vracíme k létu. Kvůli potížím s přestavbou jsme byli celý minulý školní rok ve skluzu. Přesto letní číslo Rosníku je tu.

2018-19_Rosník_3.jpgNa co se můžete těšit? Zavzpomínáme na spoustu akcí, které se konaly před koncem školního roku. Přečtěte si, jaké to bylo na zájezdu v Londýně nebo Drážďanech. Zjistíte, jak se žákům 4. tříd podařilo realizovat jejich podnikatelský záměr v projektu Abeceda peněz. Pochlubíme se také úspěchy našich žáků v různých soutěžích. Náš celoroční seriál o školní jídelně doplníme rozhovorem s panem kuchařem Diatkou, který jednou za čas přijíždí uvařit do školy speciální menu.  Rozloučíme se s bývalými členy redakce.

A to určitě není všechno. Najdete zde další tradiční rubriky. Určitě budeme rádi, když vám Rosník přinese informace o dění ve škole, zaujme vás a pobaví.

P.S. Už teď je v plném proudu příprava podzimního čísla.

Za redakci časopisu Rosník

Mgr. Jana Odehnalová a Ing. Gabriela Folvarčíková

Autor: Ing. Gabriela Folvarčíková Publikováno 26. 11. 2019 13:55

Ve školní jídelně se od 18. listopadu bude vařit jen jedno jídlo

Datum konání: 18. 11. 2019 - 29. 11. 2019

Upozorňujeme všechny strávníky školní jídelny, že od pondělí 18. 11. 2019 do pátku 29. 11. 2019 bude jídelna z provozních důvodů vařit pouze jedno jídlo. Pokud by situace dovolila návrat do běžného odběru dvou jídel, budeme Vás včas informovat.

Děkujeme za pochopení.

Petra Hajdinová

vedoucí školního stravování

Publikováno 14. 11. 2019 9:18

vánoční akce

Datum konání: 13. 12. 2019

Vážení rodiče a příznivci školy, dovolujeme si vás pozvat na vánoční výstavku a na vánoční akce, které v základní škole proběhnou v pátek 13. prosince od 14:00.

Pozvánka na vánoční akce.pdf

Pozvánka na vánoční vystoupení žáků 2019.pdf

Publikováno 13. 11. 2019 11:22

Volné pracovní místo na 1. stupni ZŠ

Datum konání: 25. 11. 2019

teacher.jpgZákladní škola Rosice hledá kvalifikované uchazeče o pracovní místo

učitel/učitelka 1. stupně ZŠ

• nástup možný ihned nebo dle dohody
  • možnost získání služebního bytu (3+KK, vhodné zejména pro učitelský pár)

Žádosti prosím zasílejte spolu s profesním CV na reznicek.petr@zsrosice.eu co nejdříve.

Autor: Mgr. Petr Řezníček Publikováno 11. 11. 2019 10:53

Zákonní zástupci žáků zvolili svého zástupce do školské rady v doplňujících volbách

Datum konání: 6. 11. 2019

Ve středu 6. listopadu 2019 proběhly doplňující volby do školské rady z řad zákonných zástupců nezletilých žáků. Po skončení  hlasování a sečtení hlasů se novým členem školské rady stal Ing. Daniel Kába, Ph.D..

Tím pádem jsou známa jména všech členů Školské rady při ZŠ Rosice pro následující období. Školská rada bude pracovat v tomto složení:

• Lucie Švecová za zákonné zástupce žáků
  • Lucie Heroudková za zákonné zástupce žáků
  • Daniel Kába za zákonné zástupce žáků
  • Lukáš Volánek za zřizovatele
  • Petr Klíma za zřizovatele
  • Jaroslav Weisman za zřizovatele
  • Jaroslava Kroupová za pedagogické pracovníky školy
  • Pavla Šoltésová za pedagogické pracovníky školy
  • František Pokorný za pedagogické pracovníky školy

Autor: František Pokorný Publikováno 6. 11. 2019 17:30

Vyhlášení stávky učitelů

Datum konání: 6. 11. 2019

Informujeme rodiče, zákonné zástupce našich žáků, že Základní škola Rosice NEBUDE v den vyhlášené stávky, tj. ve středu 6. 11. 2019 uzavřena. Zaměstnanci naší školy se rozhodli, že oprávněné požadavky pedagogů podpoří jiným způsobem.

Autor: Mgr. Petr Řezníček Publikováno 4. 11. 2019 14:16

Informace k doplňovacím volbám do školské rady

Datum konání: 6. 11. 2019

Dne 6. listopadu 2019 proběhnou během konzultačních hodin doplňující volby do školské rady. Volit se bude zástupce z řad zákonných zástupců žáků. O průběhu voleb si přečtěte v příloze.

Pozvánka na volby do školské rady 2019.pdf

Publikováno 1. 11. 2019 10:28

Doplňovací volby do školské rady

Datum konání: 6. 11. 2019

Dne 6. listopadu 2019 proběhnou během konzultačních hodin doplňující volby do školské rady. Volit se bude zástupce z řad zákonných zástupců žáků. Pokud máte zájem pracovat ve školské radě, sdělte nám tuto skutečnost buď přes třídní učitele nebo přímo předsedovi školské rady emailem: pokorny.frantisek@zsrosice.eu nebo na telefon 733 713 012.

Publikováno 21. 10. 2019 13:40

Novější 1 3 9 18 26