Úvod > Aktuality

Novější 1 3 9 18 26

Rozdělení dětí do předškoláckých skupinek

Datum konání: 3. 2. 2020 - 31. 3. 2020

Vážení rodiče,

v přiloženém souboru naleznete rozdělení dětí do předškoláckých skupinek, které začínají již v týdnu od 3. února 2020.

Těšíme se na vaši účast.

Mgr. Iveta Matoušková, za tým lektorek ZŠ Rosice

Předškoláci 2020.pdf

Autor: Mgr. Iveta Matoušková Publikováno včera v 21:46
Doposud nekomentováno.

Recitační soutěž I. stupeň

Datum konání: 13. 2. 2020

19_20_Recitace.png

Autor: Ing. Gabriela Folvarčíková Publikováno 19. 1. 2020 22:33

Absolventský ples 2020

Ples 2020.jpg

Vstupenky a místenky je možné zakoupit v kanceláři KIC Rosice od 3. února 2020

Všichni jste srdečně zváni.

Jakýkoliv další finanční příspěvek či dar do tomboly

přijímáme v ZŠ do čtvrtka 27. 2. 2020.

Autor: Ing. Gabriela Folvarčíková Publikováno 3. 1. 2020 19:39

Přihláška do Spolku přátel ZŠ Rosice 2020

red-info-clip-art_t.jpgVážení rodiče a zaměstnanci školy,

máte-li zájem se podílet na činnosti Spolku přátel ZŠ Rosice, vyplňte prosím přihlášku a odevzdejte paní

uč. Folvarčíkové do 31. ledna 2020. Přihláška zde

Autor: Ing. Gabriela Folvarčíková Publikováno 3. 1. 2020 18:45

Předškolácké skupinky

Datum konání: 3. 2. 2020 - 31. 3. 2020

Základní škola Rosice přichází s nabídkou předškoláckých skupinek pro svoje budoucí prvňáčky. Více informací naleznete v přiložených dokumentech.

Za lektorský tým se těší Mgr. Iveta Matoušková

Predskolacke skupinky letak.pdf

Prihlaska.pdf

Autor: Mgr. Iveta Matoušková Publikováno 13. 12. 2019 13:52

Krabice od bot

Velmi děkujeme všem, kteří prostřednictvím svých dětí a jejich třídních učitelů podpořili charitativní akci „Krabice od bot“. Věříme, že radost budou mít nejen obdarované děti z chudých rodin, které od svých vrstevníků dostanou hračky, školní a výtvarné potřeby, ale také děti, které jim tyto dárečky ve třídách zabalily do krabice od bot.

Za každou třídu jsme nachystali jednu krabici dárků pro chlapce a jednu krabici dárků pro dívku. Celkem tedy 52 krásných balíčků.

Advent je dobou naděje a očekávání a nám se možná podaří splnit vánoční přání padesáti dvěma dětem.

Krásný adventní čas, klid, lásku a porozumění vám všem.

krabice od bot.jpg

Autor: PaedDr. Jaroslava Kroupová Publikováno 27. 11. 2019 12:28

Školní jídelna bude vařit jen jedno jídlo až do konce kalendářního roku

Informujeme všechny strávníky naší školní jídelny, že provozní situace, která nás donutila omezit počet jídel, stále trvají. Proto budeme jedno jídlo vařit až do konce letošního kalendářního roku. Doufáme, že od ledna 2020 již bude vše, jak má být a znovu si budeme moci vybírat ze dvou pokrmů.

Děkujeme za pochopení.

Petra Hajdinová

vedoucí školního stravování

Autor: Petra Hajdinová Publikováno 27. 11. 2019 11:12

Školní časopis

I když už nám zima skoro klepe na dveře, my se ještě vracíme k létu. Kvůli potížím s přestavbou jsme byli celý minulý školní rok ve skluzu. Přesto letní číslo Rosníku je tu.

2018-19_Rosník_3.jpgNa co se můžete těšit? Zavzpomínáme na spoustu akcí, které se konaly před koncem školního roku. Přečtěte si, jaké to bylo na zájezdu v Londýně nebo Drážďanech. Zjistíte, jak se žákům 4. tříd podařilo realizovat jejich podnikatelský záměr v projektu Abeceda peněz. Pochlubíme se také úspěchy našich žáků v různých soutěžích. Náš celoroční seriál o školní jídelně doplníme rozhovorem s panem kuchařem Diatkou, který jednou za čas přijíždí uvařit do školy speciální menu.  Rozloučíme se s bývalými členy redakce.

A to určitě není všechno. Najdete zde další tradiční rubriky. Určitě budeme rádi, když vám Rosník přinese informace o dění ve škole, zaujme vás a pobaví.

P.S. Už teď je v plném proudu příprava podzimního čísla.

Za redakci časopisu Rosník

Mgr. Jana Odehnalová a Ing. Gabriela Folvarčíková

Autor: Ing. Gabriela Folvarčíková Publikováno 26. 11. 2019 13:55

Ve školní jídelně se od 18. listopadu bude vařit jen jedno jídlo

Datum konání: 18. 11. 2019 - 29. 11. 2019

Upozorňujeme všechny strávníky školní jídelny, že od pondělí 18. 11. 2019 do pátku 29. 11. 2019 bude jídelna z provozních důvodů vařit pouze jedno jídlo. Pokud by situace dovolila návrat do běžného odběru dvou jídel, budeme Vás včas informovat.

Děkujeme za pochopení.

Petra Hajdinová

vedoucí školního stravování

Publikováno 14. 11. 2019 9:18

vánoční akce

Datum konání: 13. 12. 2019

Vážení rodiče a příznivci školy, dovolujeme si vás pozvat na vánoční výstavku a na vánoční akce, které v základní škole proběhnou v pátek 13. prosince od 14:00.

Pozvánka na vánoční akce.pdf

Pozvánka na vánoční vystoupení žáků 2019.pdf